Aktualności

Trening umiejętności społecznych 2021/2022

Można już zapisywać dzieci do grup terapeutycznych na rok szkolny 2021/2022.

Zapisy przez formularze zgłoszeniowe na naszej stronie. Zajęcia prowadzone będą w dwóch lokalizacjach – na Mokotowie i na Bielanach.

Wakacje 2021 – Intensywny wakacyjny TUS dla dzieci i młodzieży

Zajęcia terapeutyczne przeznaczone są dla dzieci z trudnościami w zakresie sfery emocjonalno-społecznej, trudnościami rozwojowymi (zespół Aspergera, ADHD), a także dla dzieci nieśmiałych i wycofanych.

Podczas zajęć dzieci będą budowały poczucie własnej wartości, trenowały umiejętności komunikacyjne, współpracę w grupie, uczyły się samokontroli, przestrzegania zasad oraz budowania więzi w grupie. Umiejętności te będą ćwiczone w formie zabawy, odgrywania scenek, tworzenia wspólnych projektów oraz informacji zwrotnej.

Brak wolnych miejsc – zapisy zakończone

Grupa terapeutyczno-rozwojowa dla dorosłych osób w spektrum

Jeśli doświadczasz w swoim życiu problemów w relacjach z innymi, borykasz się z trudnymi emocjami, doświadczasz swojej „inności” i poszukujesz osób i miejsca, które pozwolą Ci poczuć się wysłuchanym/ą i zrozumianym/ą; masz zdolność i gotowość do analizowania swoich zachowań, odsłonięcia ich przed grupą oraz jesteś gotowy/a do przyjmowania i udzielania informacji zwrotnych – ta grupa jest dla Ciebie.