Aktualności

Rodzice-Warszawa Bielany i okolice ❗❗

1 października 2021 Rusza Grupa Wsparcia dla Rodziców Dzieci z Wyzwaniami Rozwojowymi, ze Spektrum Autyzmu, Aspergera i ADHD

ZAPISY TU : Formularze Zgłoszeniowe


Trening Umiejętności Społecznych 2021/2022

Zapraszamy do Zapisów do Grup Terapeutycznych na rok szkolny 2021/2022 :

🔵 Dzieci z Przedszkoli 🔵 Dzieci ze Szkół Podstawowych 🔵 Nastolatków 🔵 Osoby Dorosłe 🔵 Rodziców i Rodziny

ZAPISY TU : Formularze Zgłoszeniowe

Zajęcia prowadzone w dwóch lokalizacjach – Mokotów i Bielany

Grupa Terapeutyczno-Rozwojowa dla Dorosłych Osób w Spektrum Autyzmu


ZAPISY TU : Formularze Zgłoszeniowe


Jeśli doświadczasz w swoim życiu problemów w relacjach z innymi, borykasz się z trudnymi emocjami, doświadczasz swojej „inności” i poszukujesz osób i miejsca, które pozwolą Ci poczuć się wysłuchanym/ą i zrozumianym/ą; masz zdolność i gotowość do analizowania swoich zachowań, odsłonięcia ich przed grupą oraz jesteś gotowy/a do przyjmowania i udzielania informacji zwrotnych – ta Grupa Terapeutyczno-Rozwojowa dla Dorosłych Osób w Spektrum jest dla Ciebie.

Grupa Terapeutyczno-Rozwojowa z Treningiem Umiejętności Społecznych dla Nastolatków

ZAPISY TU : Formularze Zgłoszeniowe

Jeśli Twoje Nastoletnie Dziecko: ma Trudności w Relacjach Społecznych z innymi. Doświadcza swojej „inności” w życiu. Czuje się Nierozumiana/y- Ma Zaniżone poczucie Własnej Wartości. Jest Nieśmiała/y- Walczy z Napięciem, Stresem, trudnymi Emocjami lub Fobiami? Zapraszamy do Zapisu: Grupa Terapeutyczno – Rozwojowa z Treningiem Umiejętności Społecznych dla Nastolatków.

WAKACJE 2021 – Intensywny Wakacyjny TUS dla Dzieci i Młodzieży

Zajęcia Terapeutyczne przeznaczone są dla Dzieci i Młodzieży z trudnościami w zakresie sfery emocjonalno-społecznej, trudnościami rozwojowymi (zespół Aspergera, ADHD), a także dla dzieci nieśmiałych i wycofanych.

Podczas zajęć dzieci będą budowały poczucie własnej wartości, trenowały umiejętności komunikacyjne, współpracę w grupie, uczyły się samokontroli, przestrzegania zasad oraz budowania więzi w grupie. Umiejętności te będą ćwiczone w formie zabawy, odgrywania scenek, tworzenia wspólnych projektów oraz informacji zwrotnej.

Brak Wolnych miejsc – Zapisy Zakończone na 2021 rok