Grupa terapeutyczno-rozwojowa dla dorosłych osób w spektrum

Jeśli doświadczasz w swoim życiu problemów w relacjach z innymi, borykasz się z trudnymi emocjami, doświadczasz swojej „inności” i poszukujesz osób i miejsca, które pozwolą Ci poczuć się wysłuchanym/ą i zrozumianym/ą; masz zdolność i gotowość do analizowania swoich zachowań, odsłonięcia ich przed grupą oraz jesteś gotowy/a do przyjmowania i udzielania informacji zwrotnych – ta grupa jest dla Ciebie.

(Grupa dedykowana jest osobom w spektrum pomiędzy 25 a 45 rokiem życia). Udział w grupie jest odpłatny. Spotkania będą odbywały się 1 raz w tygodniu i trwały 2 godziny zegarowe. Koszt jednego spotkania to 140 zł. Obowiązuje opłata za cały miesiąc.

Osoby, które wyślą zgłoszenie, będą zapraszane na konsultacje do grupy. Koszt konsultacji 120 zł.

Podczas pracy w grupie będziemy pracowali nad:

  • kształtowaniem umiejętności regulacji swoich emocji,
  • rozumienia stanów emocjonalnych swoich i innych osób,
  • rozwijaniem umiejętności komunikacyjnych: aktywnego słuchania i mówienia o sobie,
  • kształtowaniem umiejętności interpersonalnych,
  • wzmocnieniem poczucia własnej wartości.

Spotkania będą odbywały się w piątki w godzinach wieczornych w formie stacjonarnej ( o ile sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli) w siedzibie Fundacji Savant ul. Rolna 165 A w Warszawie. Planowany start grupy wrzesień- październik.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w grupie prosimy o wypełnienie załączonego formularza: pozostawienie informacji o sobie oraz wyrażenie preferencji dotyczących częstotliwości, oraz godzin odbywania się grupy 

Zapisy przez formularze zgłoszeniowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *